System Entity (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (45 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: Language
et: Keel

en: more
et: veel

en: Reset
et: Tühista

en: Image
et: Pilt

en: Updated
et: Uuendatud

en: Published
et: Avaldatud

en: Desc
et: Kahanev

en: Configuration
et: Seadistus

en: Defaults
et: Vaikesätted

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Features
et: Omadused

en: Apply
et: Rakenda

en: Select
et: Vali

en: Publish
et: Avalda

en: Unpublish
et: Muuda mitteavaldatuks

en: Hide
et: Peida

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Offset
et: Nihe

en: Promote to front page
et: Ülenda avalehele

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Create @name
et: Lisa @name

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: Config
et: Konfiguratsioon

en: - Choose an operation -
et: - Vali tegevus -

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Demote from front page
et: Eemalda esilehelt

en: Stick
et: Muuda kleepuvaks

en: This field stores long text in the database.
et: Välja väärtused salvestatakse andmebaasi long text tüüpi väljale.

en: <em>Edit @type</em> @title
et: <em>Muuda @type</em> @title

en: Machine Name
et: Masinnimi

en: Asc
et: Kasvav

en: Unstick
et: Muuda mittekleepuvaks

en: Entity Reference
et: Olemi viide

en: Change value
et: Muuda väärtus

en: Change author
et: Muuda autorit
