System Entity (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Group
gu: સમૂહ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Language
gu: ભાષા

en: more
gu: વધુ

en: Link
gu: કડી

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: Publish
gu: પ્રકાશિત કરો

en: « first
gu: પ્રથમ

en: Textarea
gu: લખાણ વિસ્તાર
