System Entity (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (34 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Delete
hr: Ukloni

en: Content
hr: Sadržaj

en: Group
hr: Grupa

en: Type
hr: Vrsta

en: Language
hr: Jezik

en: more
hr: više

en: Reset
hr: Poništi

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Published
hr: Objavljeno

en: Desc
hr: Silazno

en: Configuration
hr: Postavke

en: Defaults
hr: Zadane vrijednosti

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Features
hr: Značajke

en: Apply
hr: Primjeni

en: Publish
hr: Objavi

en: Unpublish
hr: Prekini objavu

en: Hide
hr: Sakrij

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: Promote to front page
hr: Promoviraj na naslovnu stranicu

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Create @name
hr: Stvori @name

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.

en: Demote from front page
hr: Ukloni s naslovnice

en: This field stores long text in the database.
hr: Ovo polje sprema dugački tekst u bazu podataka.

en: <em>Edit @type</em> @title
hr: <em>Uredi @type</em> @title

en: Asc
hr: Uzlazno
