System Entity (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (22 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Group
hy: Խումբ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Language
hy: Լեզու

en: more
hy: ավելի

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Unpublish
hy: Ապահրապարակել

en: Hide
hy: Թաքցնել

en: « first
hy: « առաջինը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: <em>Edit @type</em> @title
hy: <em>Խմբագրել @type</em> @title
