System Entity (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (26 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Delete
jv: Busak

en: Content
jv: Konten

en: Group
jv: Grup

en: Type
jv: Tipe

en: Language
jv: Basa

en: more
jv: pepaké

en: Reset
jv: Baléknā

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Published
jv: Dipacak

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: Hide
jv: Umpetaké

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Create @name
jv: Gawé @name

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: This field stores long text in the database.
jv: Field iki nyimpen teks sing dawa nang database.

en: Asc
jv: Urut Maju
