System Entity (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (21 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Type
ka: ტიპი

en: Language
ka: ენა

en: more
ka: მეტი

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Desc
ka: აღწერა

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: Publish
ka: გამოქვეყნება

en: Hide
ka: დამალვა

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: - All -
ka: - ყველა -
