System Entity (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (20 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: Language
kk: Тіл

en: Reset
kk: Ысыру

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Published
kk: Жарияланған

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: Publish
kk: Жариялау

en: Unpublish
kk: Жарияламау

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: Promote to front page
kk: Басты бетке шығару

en: Create @name
kk: @name құру

en: No content available.
kk: Контент жоқ.

en: Demote from front page
kk: Басты бетке шығармау
