System Entity (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (28 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Delete
km: លុប

en: Content
km: មាតិកា

en: Group
km: ក្រុម

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Language
km: ភាសា

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: Publish
km: បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Unpublish
km: មិន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ

en: Hide
km: លាក់

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: Promote to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​​ទំព័រ​មុខ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Create @name
km: បង្កើត @name

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។

en: Demote from front page
km: មិន​ផ្សាយ​ពី​ទំព័រ​មុខ

en: This field stores long text in the database.
km: វាល​នេះ​រក្សា​ទុក​អត្ថបទ​វែង​នៅ​ក្នុង​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ ។

en: <em>Edit @type</em> @title
km: <em>កែ​សម្រួល​ @type</em> @title
