System Entity (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (22 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: more
kn: ಮತ್ತಷ್ಟು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Defaults
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟುಗಳು

en: ‹ previous
kn: ‹ ಹಿಂದಿನ

en: next ›
kn: ಮುಂದಿನ ›

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ

en: Hide
kn: ಅಡಗಿಸು(_H)

en: « first
kn: « ಮೊದಲ

en: last »
kn: ಕೊನೆಯ »
