System Entity (7.x-1.0-beta1) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Configuration
lo: ການຕັ້ງຄ່າ

en: This field stores long text in the database.
lo: ຊ່ອງຂໍ້ມູນນີ້ຈະບັນທຶກຂໍ້ຄວາມຍາວລົງໃນຖານຂໍ້ມູນ
