System Entity (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (37 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: Language
lt: Kalba

en: more
lt: daugiau

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Features
lt: Savybės

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Publish
lt: Paskelbta

en: Unpublish
lt: Nepaskelbta

en: Hide
lt: Slėpti

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Promote to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Create @name
lt: Kuriamas turinys - @name

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Checkbox
lt: Žymimasis langelis/Checkbox

en: - Choose an operation -
lt: - Pasirinkite operaciją -

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Textarea
lt: Teksto sritis

en: Demote from front page
lt: Pašalinti iš pirmo puslapio

en: <em>Edit @type</em> @title
lt: <em>Redaguoti @type</em> @title
