System Entity (7.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (19 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: more
my: ပို၍

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: Publish
my: ထုတ်ဝေပါ

en: Hide
my: ဖွက်ပါ

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: - All -
my: - အားလုံး -
