System Entity (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (46 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Content
nl: Inhoud

en: Group
nl: Groep

en: Language
nl: Taal

en: more
nl: meer

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Image
nl: Afbeelding

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Desc
nl: Aflopend

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Defaults
nl: Standaardinstellingen

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: Apply
nl: Toepassen

en: Select
nl: Selecteren

en: Publish
nl: Publiceren

en: Unpublish
nl: Depubliceren

en: Hide
nl: Verbergen

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: Promote to front page
nl: Aanraden voor de voorpagina

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Create @name
nl: @name aanmaken

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.

en: Config
nl: Instellen

en: Checkbox
nl: Keuzevakje

en: - Choose an operation -
nl: - Kies een bewerking -

en: Wysiwyg
nl: WYSIWYG

en: Current language
nl: Huidige taal

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Textarea
nl: Tekstvlak

en: Demote from front page
nl: Aanraden ongedaan maken

en: Stick
nl: Vastplakken

en: This field stores long text in the database.
nl: Dit veld slaat lange tekst op in de database.

en: <em>Edit @type</em> @title
nl: <em>@type</em> @title <em>bewerken</em>

en: Machine Name
nl: Systeemnaam

en: Asc
nl: Oplopend

en: Unstick
nl: Loslaten

en: Entity Reference
nl: Referentie naar een entiteit

en: Change value
nl: Waarde(n) veranderen

en: Change author
nl: Auteur wijzigen
