System Entity (7.x-1.0-beta1) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Language
or: ଭାଷା

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ
