System Entity (7.x-1.0-beta1) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: Group
os: Къорд

en: Type
os: Тип

en: Language
os: Æвзаг

en: Reset
os: Раздæрау

en: Image
os: Сурæт
