System Entity (7.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (18 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Group
ps: ګروپ

en: Type
ps: بڼه

en: Language
ps: ژبه

en: more
ps: نور

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Configuration
ps: سازول

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Select
ps: غوره

en: Hide
ps: پټول

en: - All -
ps: - ټول -
