System Entity (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (40 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Group
sk: Skupina

en: Type
sk: Typ

en: Language
sk: Jazyk

en: more
sk: viac

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Published
sk: Zverejnené

en: Desc
sk: Zostupne

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Defaults
sk: Predvolené

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Apply
sk: Použiť

en: Select
sk: Zvoľte

en: Publish
sk: Zverejniť

en: Unpublish
sk: Zrušiť zverejnenie

en: Hide
sk: Skryť

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Offset
sk: Ofset

en: Promote to front page
sk: Zobraziť na titulnej stránke

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Create @name
sk: Vytvoriť @name

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: Current language
sk: Aktuálny jazyk

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Demote from front page
sk: Stiahnuť z titulnej stránky

en: This field stores long text in the database.
sk: Toto pole ukladá do databázy text použitím typu long text.

en: <em>Edit @type</em> @title
sk: <em>Upraviť @type</em> @title

en: Machine Name
sk: Strojový názov

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Entity Reference
sk: Odkaz na entitu
