System Entity (7.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Language
sr: Језик

en: more
sr: још

en: Sort by
sr: Сортирај по
