System Entity (7.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (21 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Delete
te: తొలగించు

en: Content
te: సారము

en: Group
te: సమూహం

en: Type
te: రకం

en: Language
te: భాష

en: more
te: మరిన్ని

en: Link
te: లింకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: ‹ previous
te: ‹ గత

en: next ›
te: తదుపరి ›

en: Features
te: విశేషాలు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Select
te: ఎంచుకోండి

en: Publish
te: ప్రచురించు

en: Hide
te: దాచు

en: « first
te: « మొదటి

en: last »
te: చివరి »

en: Current language
te: ప్రస్తుత భాష

en: - All -
te: - అన్ని -
