System Entity (7.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (22 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Defaults
ug: سۈكۈت

en: Sort by
ug: تىزىش

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Publish
ug: ئېلان قىلىش

en: Hide
ug: يوشۇرۇش

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: - All -
ug: ھەممىسى
