System Information (7.x-3.0-beta1) - en to af translation catalogue (26 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Content
af: Inhoud

en: Group
af: Groep

en: Cancel
af: Kanseleer

en: On
af: Op

en: Version
af: Weergawe

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: n/a
af: Nie beskikbaar

en: Active
af: Aktief

en: Host
af: Masjien

en: Roles
af: Rolle

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Sticky at top of lists
af: Steek vas bo-aan lyste

en: System
af: Stelsel

en: Users
af: Gebruikers

en: Blocked
af: Geblokkeer

en: Permissions
af: Regte

en: Themes
af: Temas

en: Configuration file
af: Konfigurasie lêer

en: Install profile
af: Installeer profiel

en: Web server
af: Webbediener

en: Database system
af: Databasis stelsel
