System Information (7.x-3.0-beta1) - en to ast translation catalogue (26 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Status
ast: Estáu

en: Content
ast: Conteníu

en: Group
ast: Grupu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Version
ast: Versión

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: View
ast: Vista

en: Filename
ast: Nome del ficheru

en: Modules
ast: Preseos

en: n/a
ast: n/d

en: Active
ast: Activu

en: Host
ast: Sirvidor

en: Published
ast: Espublizáu

en: Nodes
ast: Noyos

en: System
ast: Sistema

en: Users
ast: Usuarios

en: Last run !time ago
ast: Executóse hai !time

en: Blocked
ast: Torgáu

en: Permissions
ast: Permisos

en: Configuration file
ast: Ficheru de configuración

en: Install profile
ast: Installar perfil

en: Web server
ast: Sirvidor web

en: Cron maintenance tasks
ast: Xeres de mantenimientu de Cron
