System Information (7.x-3.0-beta1) - en to be translation catalogue (39 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Status
be: Статус

en: Content
be: Змесціва

en: Group
be: Група

en: Cancel
be: Адмяніць

en: On
be: На

en: Version
be: Версія

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: View
be: Праглядзець

en: Filename
be: Назва файла

en: Modules
be: Модулі

en: n/a
be: [няма]

en: Active
be: Актыўна

en: Host
be: Хост

en: Roles
be: Ролі

en: Published
be: Апублікавана

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Sticky at top of lists
be: Прымацавана ўверсе спісаў

en: Nodes
be: Матэрыялы

en: System
be: Сістэма

en: Users
be: Карыстальнікі

en: The settings have not been saved because of the errors.
be: Налады не захованыя з-за памылак.

en: Last run !time ago
be: Апошні запуск !time таму

en: Blocked
be: Заблакавана

en: Schema
be: Схема

en: Permissions
be: Правы

en: Themes
be: Тэмы

en: About
be: Аб

en: Configuration file
be: Файл канфігурацыі

en: Install profile
be: Усталяваць прафайл.

en: Web server
be: Вэб сервер

en: IP address
be: IP адрас

en: Cron maintenance tasks
be: Задачы крона

en: Public file system path
be: Публічны сістэмны файлавы шлях

en: Private file system path
be: Прыватны сістэмны файлавы шлях

en: The phpinfo() function has been disabled for security reasons. To see your server's phpinfo() information, change your PHP settings or contact your server administrator. For more information, <a href="@phpinfo">Enabling and disabling phpinfo()</a> handbook page.
be: Функцыя phpinfo() была забаронена па прычынах бяспекі. Каб паглядзець інфармацыю phpinfo() вашага сервера змяніце наладкі вашага PHP ці звяжыцеся з адміністратарам сервера. Для атрымання большых звестак чытайце старонку дапаможніка <a href="@phpinfo">Дазвол і забарона phpinfo()</a>.

en: Database system
be: Сістэма базы дадзеных
