System Information (7.x-3.0-beta1) - en to bg translation catalogue (34 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Status
bg: Статус

en: Content
bg: Съдържание

en: Group
bg: Група

en: Cancel
bg: Отмени

en: On
bg: Включи

en: Version
bg: Версия

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: View
bg: Прегледай

en: Filename
bg: Име на файла

en: Modules
bg: Модули

en: Total
bg: Общо

en: Active
bg: Активен

en: Off
bg: Изключи

en: Host
bg: Хост

en: Roles
bg: Роли

en: Published
bg: Публикувано

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Sticky at top of lists
bg: Фиксиран най-отгоре

en: System
bg: Система

en: Users
bg: Потребители

en: The settings have not been saved because of the errors.
bg: Настройките не са записани поради грешки.

en: Last run !time ago
bg: Последно изпълнение преди !time

en: Blocked
bg: Блокиран

en: Permissions
bg: Права

en: Themes
bg: Теми

en: Configuration file
bg: Конфигурационен файл

en: Install profile
bg: Инсталирай профил

en: Web server
bg: Уеб сървър

en: Cron maintenance tasks
bg: Cron задачи за поддръжка на сайта

en: Public file system path
bg: Път към публичната файловата система.

en: Private file system path
bg: Път към лична файловата система.
