System Information (7.x-3.0-beta1) - en to bo translation catalogue (40 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Group
bo: ཁག

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Version
bo: པར་གཞི

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Filename
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Modules
bo: མ་དཔེ

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Host
bo: རྩ་འཛུགས་གནས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Sticky at top of lists
bo: མིང་ཐོའི་འགོ་རུ་སྦྱར་བ

en: Nodes
bo: སྦྲེལ་གནས

en: System
bo: མ་ལག

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: The settings have not been saved because of the errors.
bo: ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་བས་སྒྲིག་འགོད་བྱས་པ་ཉར་ཚགས་བྱས་མེད།

en: Last run !time ago
bo: ཐེངས་སྔོན་མ་!time་སྔོན་ལ་འཁོར་སྐྱོད་བྱས།

en: Blocked
bo: བཀག་ཚར་པ

en: Permissions
bo: སྤྱོད་དབང

en: Themes
bo: བརྗོད་གཞི

en: Server
bo: ཞབས་ཞུ་བ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Configuration file
bo: སྒྲིག་འགོད་ཡིག་ཆ

en: Install profile
bo: སྒྲིག་འཛུགས་ཡིག་ཆ་སྒྲིག་འཇུག་བྱེད་པ

en: Web server
bo: དྲ་གནས་ཞབས་ཞུ་བ

en: IP address
bo: IP་ཁ་བྱང

en: Cron maintenance tasks
bo: དུས་བཀག་སྒྲིག་ཆས་ཀྱི་ཉམས་གསོ་ལས་འགན

en: Public file system path
bo: སྤྱི་སྤྱོད་ཡིག་ཆ་མ་ལག་གི་སྦྲེལ་ལམ

en: Private file system path
bo: སྒེར་གྱི་ཡིག་ཆ་མ་ལག་སྦྲེལ་ལམ

en: The phpinfo() function has been disabled for security reasons. To see your server's phpinfo() information, change your PHP settings or contact your server administrator. For more information, <a href="@phpinfo">Enabling and disabling phpinfo()</a> handbook page.
bo: བདེ་འཇགས་ཀྱི་ཆེད་དུ་phpinfo() ཡི་བྱེད་ནུས་ནུས་མེད་བཟོས་ཟིན། ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་གནས་ཞབས་ཞུ་བའི་phpinfo() ཆ་འཕྲིན་ལ་ལྟ་དགོས་ན། PHP སྒྲིག་འགོད་སྒྱུར་བ་དང་ཡང་ན་ཁྱེད་ཀྱིས་ཞབས་ཞུ་བའི་དོ་དམ་མཁན་དང་འབྲེལ་བ་བྱེད་རོགས། ཆ་འཕྲིན་དེ་ལས་མང་བ་<a href="@phpinfo">phpinfo()་ནུས་ཡོད་དང་ནུས་མེད་བསྒྱུར་བ་</a>ཞེས་པའི་དྲ་ངོས་ལག་དེབ་ལ་ཞིབ་ལྟ་བྱེད་རོགས།

en: Database system
bo: གྲངས་མཛོད་ཀྱི་མ་ལག
