System Information (7.x-3.0-beta1) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: Status
br: Statud

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Permissions
br: Aotreoù

en: About
br: Diwar-benn
