System Information (7.x-3.0-beta1) - en to bs translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Content
bs: Sadržaj

en: Group
bs: Grupa

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Version
bs: Verzija

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: View
bs: Pregled

en: Modules
bs: Moduli

en: Active
bs: Aktivan

en: Roles
bs: Uloge

en: Published
bs: Objavljeno

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Sticky at top of lists
bs: Zalijepljen na vrhu liste

en: System
bs: Sistem

en: Users
bs: Korisnici

en: Last run !time ago
bs: Poslijednji puta pokrenuto prije !time

en: Blocked
bs: Blokiran

en: Permissions
bs: Dozvole

en: Themes
bs: Teme

en: Install profile
bs: Instalacijski profil
