System Information (7.x-3.0-beta1) - en to ca translation catalogue (39 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Status
ca: Estat

en: Content
ca: Contingut

en: Group
ca: Grup

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: On
ca: Actiu

en: Version
ca: Versió

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: View
ca: Mostra

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Modules
ca: Mòduls

en: n/a
ca: n/d

en: Active
ca: Actiu

en: Off
ca: Inactiu

en: Host
ca: Servidor

en: Roles
ca: Rols

en: Published
ca: Publicat

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Sticky at top of lists
ca: Estàtic a la part superior de les llistes

en: System
ca: Sistema

en: Users
ca: Usuaris

en: The settings have not been saved because of the errors.
ca: La configuració no s'ha desat degut als errors.

en: Last run !time ago
ca: Darrera execució: fa !time

en: Blocked
ca: Bloquejat

en: Permissions
ca: Permisos

en: Themes
ca: Temes

en: About
ca: Detalls

en: Configuration file
ca: Fitxer de configuració

en: Install profile
ca: Perfil d'instal·lació

en: Web server
ca: Servidor web

en: Memory limit
ca: Límit de memòria

en: IP address
ca: Adreça IP

en: Cron maintenance tasks
ca: Tasques de manteniment del cron

en: Public file system path
ca: Camí del sistema de fitxers públic

en: Private file system path
ca: Camí del sistema de fitxers privat

en: The phpinfo() function has been disabled for security reasons. To see your server's phpinfo() information, change your PHP settings or contact your server administrator. For more information, <a href="@phpinfo">Enabling and disabling phpinfo()</a> handbook page.
ca: S'ha deshabilitat la funció phpinfo() per raons de seguretat. Per veure la vostra informació del servidor de phpinfo(), canvieu els vostres paràmetres del PHP o contacteu amb el vostre administrador del servidor. Per a més informació, aneu a la pàgina del manual sobre <a href="@phpinfo">habilitar i inhabilitar el phpinfo()</a>.

en: Database system
ca: Sistema de la base de dades
