System Information (7.x-3.0-beta1) - en to dz translation catalogue (26 entries)

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Version
dz: ཐོན་རིམ་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: View
dz: སྟོན་

en: Modules
dz: ཚད་གཞི་ཚུ་

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Drupal
dz: ཌུ་པཱལ།

en: PHP
dz: པི་ཨེཆ་པི་

en: Host
dz: ཧོསཊི།

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Promoted to front page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པའི་ནང་ཡར་བསྐྱེད་འབད་ནུག་

en: Sticky at top of lists
dz: ཐོ་ཡིག་གི་མགོ་ལུ་རྩི་ཅན་

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་

en: The settings have not been saved because of the errors.
dz: འཛོལ་བ་ཡོདཔ་ལས་  སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་སྲུང་བཞག་མ་འབད།

en: Last run !time ago
dz: མཐའ་མཇུག་གི་གཡོག་བཀོལ་ནུག་ !time ཀྱི་ཧེ་མ་

en: Blocked
dz: བཀག་ཡོདཔ།

en: Themes
dz: བརྗོད་དོན་ཚུ་

en: Configuration file
dz: རིམ་སྒྲིག་གི་ཡིག་སྣོད་

en: Web server
dz: ཝེབ་སར་བར་

en: Cron maintenance tasks
dz: ཀོརོན་རྒྱུན་སྐྱོང་གི་ལས་ཀ་ཚུ།
