System Information (7.x-3.0-beta1) - en to el translation catalogue (41 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Status
el: Κατάσταση

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Group
el: Ομάδα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: On
el: Ανοικτό

en: Version
el: Έκδοση

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: View
el: Προβολή

en: Filename
el: Όνομα αρχείου

en: Modules
el: Μονάδες

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: n/a
el: δ/υ

en: Table of contents
el: Πίνακας περιεχομένων

en: Active
el: Ενεργό

en: Off
el: Κλειστό

en: Host
el: Υπολογιστής βάσης

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Sticky at top of lists
el: Καρφιτσωμένο στην κορυφή στις λίστες

en: Nodes
el: Κόμβοι

en: System
el: Σύστημα

en: Users
el: Χρήστες

en: The settings have not been saved because of the errors.
el: Οι ρυθμίσεις δεν αποθηκεύτηκαν επειδή υπάρχουν σφάλματα.

en: Last run !time ago
el: Τελευταία εκτέλεση πριν από !time

en: Blocked
el: Αποκλεισμένος

en: Permissions
el: Άδειες

en: Themes
el: Θεματικές παραλλαγές

en: About
el: Περί

en: Configuration file
el: Αρχείο ρυθμίσεων

en: Install profile
el: Εγκαταστήστε προφίλ

en: Web server
el: Διακομιστής ιστοσελίδων

en: IP address
el: διεύθυνση IP

en: Cron maintenance tasks
el: Λειτουργίες συντήρησης του cron

en: Public file system path
el: Διαδρομή συστήματος αρχείων για τα δημόσια αρχεία

en: Private file system path
el: Διαδρομή συστήματος αρχείων για τα ιδιωτικά αρχεία

en: The phpinfo() function has been disabled for security reasons. To see your server's phpinfo() information, change your PHP settings or contact your server administrator. For more information, <a href="@phpinfo">Enabling and disabling phpinfo()</a> handbook page.
el: Η συνάρτηση phpinfo() έχει απενεργοποιηθεί για λόγους ασφάλειας. Αν θέλετε να δείτε τις πληροφορίες phpinfo() του διακομιστή σας, αλλάξτε τις ρυθμίσεις της PHP ή επικοινωνήστε με τον διαχειριστή του διακομιστή σας. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στο εγχειρίδιο <a href="@phpinfo">Ενεργοποίηση και απενεργοποίηση της phpinfo()</a>.

en: Database system
el: Σύστημα βάσης δεδομένων
