System Information (7.x-3.0-beta1) - en to gl translation catalogue (38 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Status
gl: Estado

en: Content
gl: Contido

en: Group
gl: Grupo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: On
gl: Activo

en: Version
gl: Versión

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: View
gl: Ver

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Modules
gl: Módulos

en: n/a
gl: n/d

en: Active
gl: Activo

en: Off
gl: Desactivado

en: Host
gl: Anfitrión

en: Published
gl: Publicado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Sticky at top of lists
gl: Pegañoso no comezo das listas

en: Nodes
gl: Nodos

en: System
gl: Sistema

en: Users
gl: Usuarios

en: The settings have not been saved because of the errors.
gl: As opcións non se gardaron porque houbo erros.

en: Last run !time ago
gl: Última execución fai !time

en: Blocked
gl: Bloqueado

en: Permissions
gl: Permisos

en: Themes
gl: Temas

en: Server
gl: Servidor

en: About
gl: Información

en: Configuration file
gl: Ficheiro de configuración

en: Install profile
gl: Perfil de instalación

en: Web server
gl: Servidor web

en: IP address
gl: Enderezo IP

en: Cron maintenance tasks
gl: Tarefas de mantemento de cron.

en: Public file system path
gl: Ruta do sistema público de arquivos

en: Private file system path
gl: Ruta o sistema privado de arquivos

en: Database system
gl: Sistema de base de datos
