System Information (7.x-3.0-beta1) - en to gu translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Group
gu: સમૂહ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: On
gu: ચાલુ

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: View
gu: જુઓ

en: Active
gu: સક્રિય

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: Permissions
gu: પરવાનગીઓ

en: About
gu: વિશે

en: Install profile
gu: પ્રોફાઈલ સ્થાપો

en: IP address
gu: IP સરનામું
