System Information (7.x-3.0-beta1) - en to kk translation catalogue (31 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Status
kk: Жағдайы

en: Content
kk: Контент

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Version
kk: Нұсқа

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: View
kk: Қарау

en: Modules
kk: Модульдер

en: n/a
kk: жоқ

en: Active
kk: Белсенді

en: Drupal
kk: Друпал

en: Host
kk: Хост

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Published
kk: Жарияланған

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Sticky at top of lists
kk: Тізімнің жоғарысына шығарылған

en: System
kk: Системасы

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: The settings have not been saved because of the errors.
kk: Баптаулар қатеге байланысты сақталған жоқ.

en: Last run !time ago
kk: Соңғы рет !time уақыт бұрын жөнелтілген.

en: Blocked
kk: Бұғатталған

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: Themes
kk: Темалар

en: Configuration file
kk: Баптама файлы

en: Install profile
kk: Қондыру процессінің профилі

en: Web server
kk: Веб-сервер

en: Cron maintenance tasks
kk: Тұрақты процедуралардың орындалуы(cron міндеттері)

en: Public file system path
kk: Жалпы файлдық жүйе жолы

en: Private file system path
kk: Жеке файлдық жүйе жолы
