System Information (7.x-3.0-beta1) - en to km translation catalogue (37 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Content
km: មាតិកា

en: Group
km: ក្រុម

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Version
km: កំណែ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: View
km: មើល

en: Filename
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Modules
km: ម៉ូឌុល

en: n/a
km: គ្មាន

en: Active
km: សកម្ម

en: Host
km: ម៉ាស៊ីន

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Sticky at top of lists
km: ដាក់​នៅ​លើ​គេ​ក្នុង​បញ្ជី

en: Nodes
km: ថ្នាំង

en: System
km: ប្រព័ន្ធ

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: The settings have not been saved because of the errors.
km: ការកំណត់​មិន​ត្រូវ​បាន​រក្សាទុកទេ ព្រោះមាន​កំហុស ។

en: Last run !time ago
km: ដំណើរការ​ចុងក្រោយ​រយៈពេល !time កន្លងទៅ

en: Blocked
km: បាន​ទប់ស្កាត់

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: Themes
km: ស្បែក

en: About
km: អំពី

en: Configuration file
km: ឯកសារ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Install profile
km: ដំឡើង​ទម្រង់

en: Web server
km: ម៉ាស៊ីន​បម្រើបណ្ដាញ

en: IP address
km: អាសយដ្ឋាន​ IP

en: Cron maintenance tasks
km: ភារកិច្ច​ថែទាំ Cron

en: Public file system path
km: ផ្លូវ​ប្រព័ន្ធ​ឯកសារ​សាធារណៈ

en: Private file system path
km: ផ្លូវ​ប្រព័ន្ធ​ឯកសារ​ឯកជន

en: The phpinfo() function has been disabled for security reasons. To see your server's phpinfo() information, change your PHP settings or contact your server administrator. For more information, <a href="@phpinfo">Enabling and disabling phpinfo()</a> handbook page.
km: មុខងារ phpinfo() ត្រូវ​បានបិទ​ដើម្បី​សុវត្ថិភាព ។ ដើម្បី​មើល​ព័ត៌មាន phpinfo() របស់​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ ផ្លាស់ប្ដូរ​ ឬ​ទាក់ទង​អ្នក​គ្រប់គ្រង​ម៉ាស៊ីនបម្រើ​របស់​​អ្នក ។ ចំពោះ​ព័ត៌មានបន្ថែម​អំពី​ សូមមើល​ទំព័រ​សៀវភៅ​ដៃ <a href="@phpinfo">បើក និង​បិទ phpinfo()</a> ។

en: Database system
km: ប្រព័ន្ធ​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ
