System Information (7.x-3.0-beta1) - en to ku translation catalogue (32 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Group
ku: گرووپ

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Version
ku: وەشان

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: View
ku: پیشاندان

en: Filename
ku: ناوی پەڕگە

en: Modules
ku: مۆدیولەکان

en: n/a
ku: نییە

en: Active
ku: چالاکە

en: Drupal
ku: دروپاڵ

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Sticky at top of lists
ku: جێگیرکراو لە لووتکەی لیستە

en: Nodes
ku: گرێیەکان

en: System
ku: سیسته‌م

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Last run !time ago
ku: دوا هەڵسووڕان !time لەمەوبەر

en: Blocked
ku: بلۆککراوە

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: Themes
ku: ڕووکارەکان

en: About
ku: دەربارە

en: Configuration file
ku: پەڕگەی شێوەپێدان

en: Install profile
ku: زانیاری تایبه‌تی دابمه‌زرێنه‌

en: Web server
ku: وێب-سێرڤەر

en: IP address
ku: ئەدرێسی ئای.پی.

en: Database system
ku: سیستمی بنکەدراوە
