System Information (7.x-3.0-beta1) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Modules
lo: ໂມດູລ

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ
