System Information (7.x-3.0-beta1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: Status
mg: Toetra

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Group
mg: Vondrona

en: Cancel
mg: Aoka ihany
