System Information (7.x-3.0-beta1) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Content
mk: Содржина

en: Settings
mk: Поставки

en: Modules
mk: Модули

en: Active
mk: Активно

en: Roles
mk: Улоги

en: Users
mk: Корисници

en: Themes
mk: Теми
