System Information (7.x-3.0-beta1) - en to my translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Filename
my: ဖိုင်အမည်

en: Modules
my: Module များ

en: n/a
my: အကျုံးမဝင်

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: System
my: စနစ်

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Last run !time ago
my: !time က နောက်ဆုံး Run ခဲ့ပါသည်

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ

en: About
my: အကြောင်း

en: Web server
my: ၀က်ဘ်ဆာဗာ

en: IP address
my: IP လိပ်စာ

en: Cron maintenance tasks
my: Cron ပြုပြင်ထိန်းသိမ်းမှု လုပ်ငန်းများ

en: Database system
my: Database စနစ်
