System Information (7.x-3.0-beta1) - en to nn translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Content
nn: Innhald

en: Group
nn: Gruppe

en: Cancel
nn: Avbryt

en: On
nn: På

en: Version
nn: Versjon

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: View
nn: Sjå på

en: Modules
nn: Modular

en: Active
nn: Aktiv

en: Off
nn: Av

en: Roles
nn: Roller

en: Published
nn: Publisert

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Sticky at top of lists
nn: Satt til toppen av lista

en: Users
nn: Brukarar

en: Last run !time ago
nn: Sist køyrd !time sidan

en: Blocked
nn: Blokkert

en: Permissions
nn: Rettar

en: Themes
nn: Utsjånadsmal

en: Configuration file
nn: Fil for oppsett

en: Install profile
nn: Installeringsprofil

en: Web server
nn: Vevtenar
