System Information (7.x-3.0-beta1) - en to oc translation catalogue (39 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Status
oc: Estatut

en: Content
oc: Contengut

en: Group
oc: Grop

en: Cancel
oc: Anullar

en: On
oc: Activat

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: View
oc: Veire

en: Filename
oc: Nom del fichièr

en: Modules
oc: Moduls

en: n/a
oc: n/d

en: Active
oc: Actiu

en: Off
oc: Desactivat

en: Host
oc: Òste

en: Roles
oc: Ròtles

en: Published
oc: Publicat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Sticky at top of lists
oc: Espingolat en naut de las listas

en: Nodes
oc: Nosèls

en: System
oc: Sistèma

en: Users
oc: Utilizaires

en: Accounts
oc: Comptes

en: The settings have not been saved because of the errors.
oc: Los paramètres son pas estats enregistrats a causa d'errors.

en: Last run !time ago
oc: Darrièra execucion e a !time

en: Blocked
oc: Blocat

en: Schema
oc: Esquèma

en: Themes
oc: Tèmas

en: About
oc: A prepaus

en: Configuration file
oc: Fichièr de configuracion

en: Install profile
oc: Installacion del perfil

en: Web server
oc: Servidor web

en: IP address
oc: Adreça IP

en: Cron maintenance tasks
oc: Prètzfaits planificats (cron) de mantenença

en: Public file system path
oc: Camin del sistèma de fichièr public

en: Private file system path
oc: Camin del sistèma de fichièrs privat

en: The phpinfo() function has been disabled for security reasons. To see your server's phpinfo() information, change your PHP settings or contact your server administrator. For more information, <a href="@phpinfo">Enabling and disabling phpinfo()</a> handbook page.
oc: S'es desactivada la foncion phpinfo() per raons de seguretat. Per veire vòstra informacion del servidor de phpinfo(), canvieu vòstres paramètres del PHP o contactatz vòstre administrator del servidor. Per mai d'informacions, anatz sus la pagina del manual sobre <a href="@phpinfo">activar e desactivar lo phpinfo()</a>.

en: Database system
oc: Sistèma de basa de donadas
