System Information (7.x-3.0-beta1) - en to or translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: n/a
or: ଆବଶ୍ୟକ ନୁହଁ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Promoted to front page
or: ମୂଳ ପୃଷ୍ଠା କୁ ଉତ୍ତରୋନ୍ନତି

en: Sticky at top of lists
or: ତାଲିକା ଆରମ୍ଭରେ ଦର୍ଶାଅ

en: Blocked
or: ନିଷିଦ୍ଧ

en: Permissions
or: ଅନୁମତି
