System Information (7.x-3.0-beta1) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Status
os: Статус

en: Content
os: Мидис

en: Group
os: Къорд

en: Cancel
os: Аппар

en: Version
os: Верси

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: View
os: Фенд

en: Filename
os: Файлы ном

en: Modules
os: Модултæ
