System Information (7.x-3.0-beta1) - en to pa translation catalogue (16 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Modules
pa: ਮੋਡੀਊਲ

en: n/a
pa: ਉਪਲੱਬਧ ਨਹੀਂ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Drupal
pa: ਡਰੂਪੈਲ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Promoted to front page
pa: ਮੁੱਖ ਪੇਜ਼ ਉੱਤੇ ਲਾਓ

en: Users
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Permissions
pa: ਅਧਿਕਾਰ

en: Web server
pa: ਵੈੱਬ ਸਰਵਰ
