System Information (7.x-3.0-beta1) - en to pl translation catalogue (48 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Content
pl: Zawartość

en: Group
pl: Grupa

en: Cancel
pl: Anuluj

en: On
pl: Włączony

en: Version
pl: Wersja

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: View
pl: Widok

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Modules
pl: Moduły

en: Total
pl: Razem

en: n/a
pl: n.d.

en: Table of contents
pl: Spis treści

en: Active
pl: Aktywne

en: Off
pl: Wyłączony

en: Roles
pl: Role

en: Published
pl: Opublikowane

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Sticky at top of lists
pl: Przyklejony na górze listy

en: Nodes
pl: Węzły

en: Users
pl: Użytkownicy

en: The settings have not been saved because of the errors.
pl: Ustawienia nie zostały zapisane z powodu wystąpienia błędów.

en: Last run !time ago
pl: Ostatnio uruchomione !time temu

en: Blocked
pl: Zablokowany

en: Schema
pl: Schemat

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Themes
pl: Skórki

en: Server
pl: Serwer

en: About
pl: O stronie

en: Configuration file
pl: Plik konfiguracyjny

en: Install profile
pl: Instalacja wedle profilu

en: Web server
pl: Serwer

en: Memory limit
pl: Limit pamięci

en: IP address
pl: Adres IP

en: Cron maintenance tasks
pl: Zadania cron

en: Public file system path
pl: Ścieżka do plików publicznych

en: Private file system path
pl: Prywatna ścieżka systemowa plików

en: The phpinfo() function has been disabled for security reasons. To see your server's phpinfo() information, change your PHP settings or contact your server administrator. For more information, <a href="@phpinfo">Enabling and disabling phpinfo()</a> handbook page.
pl: Funkcja phpinfo() została wyłączona w celach bezpieczeństwa. Aby zobaczć informację phpinfo(), zmień konfigurację PHP lub skontaktuj się z administratorem serwera. Więcej informacji znajdziesz w rozdziale <a href="@phpinfo">Włączanie i wyłączanie phpinfo()</a> w podręczniku użytkownika.

en: Date stamp
pl: Stempel czasowy

en: Base theme
pl: Skórka bazowa

en: Database system
pl: Baza danych

en: View current state of the Drupal installation and system environment.
pl: Sprawdź stan Drupala i systemu na którym działa

en: View current state of the Drupal installation.
pl: Sprawdź stan instalacji Drupala

en: View current state of PHP.
pl: Sprawdź stan PHP

en: View current state of the database system.
pl: Sprawdź stan bazy danych

en: System Information
pl: Informacje o systemie
