System Information (7.x-3.0-beta1) - en to ps translation catalogue (17 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Content
ps: منځپانګه

en: Group
ps: ګروپ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: Active
ps: فعال

en: Host
ps: کوربه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: System
ps: سيستم

en: Users
ps: غړي

en: Permissions
ps: اجازې

en: Themes
ps: ویینې

en: About
ps: په اړه

en: Web server
ps: ویب  پالنګر
