System Information (7.x-3.0-beta1) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Content
se: Sisdoallu

en: Cancel
se: Hilggo

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: About
se: Birra
