System Information (7.x-3.0-beta1) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Status
si: තත්වය

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Group
si: සමූහය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Name
si: නම

en: Modules
si: මොඩියුල

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්

en: Permissions
si: අවසර

en: Install profile
si: ආකෘතිය (Profile) Install කරන්න
