System Information (7.x-3.0-beta1) - en to sl translation catalogue (31 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Status
sl: Stanje

en: Content
sl: Vsebine

en: Group
sl: Skupina

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: View
sl: Prikaži

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Modules
sl: Moduli

en: n/a
sl: n/d

en: Active
sl: Aktiven

en: Host
sl: Gostitelj

en: Roles
sl: Vloge

en: Published
sl: Objavljeno

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Sticky at top of lists
sl: Vedno na vrhu seznama

en: Nodes
sl: Vozlišča

en: System
sl: Sistem

en: Users
sl: Uporabniki

en: Last run !time ago
sl: Zadnjič pognano !time nazaj

en: Blocked
sl: Blokiran

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: Themes
sl: Teme

en: About
sl: O modulu

en: Configuration file
sl: Nastavitvena datoteka

en: Install profile
sl: Namesti profil

en: Web server
sl: Spletni strežnik

en: IP address
sl: IP naslovi

en: Cron maintenance tasks
sl: Cron vzdrževalna opravila
