System Information (7.x-3.0-beta1) - en to sq translation catalogue (27 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Status
sq: Gjendja

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Cancel
sq: Anulo

en: Version
sq: Versioni

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: Modules
sq: Modulët

en: Active
sq: Aktiv

en: Roles
sq: Rolet

en: Published
sq: Publikuar

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Sticky at top of lists
sq: Ngjite në krye të listës

en: System
sq: Sistemi

en: Users
sq: Përdorues

en: The settings have not been saved because of the errors.
sq: Rregullimet nuk u ruajtën për shkak të gabimeve.

en: Last run !time ago
sq: Ekzekutimi i fundit !time më parë

en: Blocked
sq: Bllokuar

en: Permissions
sq: Të drejta

en: Themes
sq: Temat

en: About
sq: Informacione

en: Configuration file
sq: File i konfigurimit

en: Install profile
sq: Instalo profilin

en: Web server
sq: Serveri web

en: Cron maintenance tasks
sq: Operacione të planifikuara mirëmbajtje
